خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان

خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان

اهمیت خرید زونکن برای بیمارستان ها

به اهمیت خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان تا به حال فکر کرده اید؟ بهتر است این سوال را طور بهتری مطرح کنیم! آیا شما می دانید که زونکن چه کاربردهایی دارد و در چه مکان هایی می توان از این وسیله استفاده کرد؟

یکی از موارد استفاده از زونکن در بیمارستان ها می باشد! اما واقعا زونکن در بیمارستان چه کاربردی می تواند داشته باشد؟ همه ی ما به بخش درمانگاه یا اورژانس بیمارستان سر زده ایم! دیده اید که روزانه چه تعداد بیمار وارد و یا از بیمارستان خارج می شوند.

وارد شدن بیماران یعنی پرونده بیشتر و خارج شدن بیمار یعنی نگهداری از پرونده بیمار! بخش مربوط به این پرونده ها چگونه می تواند از این تعداد پرونده ها بدون آن مشکلی برایشان پیش بیاید نگهداری کند.

شاید قبل تر برای انجام این کار از فایل ها استفاده می شد اما با تولید زونکن این مشکل به راحتی حل شد.

امروزه با سر زدن به بخش بایگانی بیمارستان ها می توانید مطمئن شوید که یک زونکن چطور می تواند از اطلاعات بیماران مخافظ کند. خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان بهترین راهکار برای محافظت از پرونده های بیماران می باشد.

خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان

چه مدل زونکنی را برای بخش بایگانی بیمارستان بخریم؟

در بالا به اهمیت خرید زونکن و استفاده از آن برای بیمارستان پی بردید. در این بخش سعی می کنیم که به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین مدل زونکن را برای پرونده ی بیماران خود تهیه کنید و سال ها از آن ها محافظت کنید.

بهتر است بدانید که زونکن در انواع مختلفی تولید و روانه بازار برای فروش می شود. این که شما کدام انواع زونکن را برای خود انتخاب کنید به موضوع کاری و سلیقه شما برمیگردد.

اما عموما افرادی که خرید عمده زونکن را برای بخش بایگانی بیمارستان انجام می دهند زونکن اداری، زونکن لبه دار یا همان زونکن لبه فلزی را تهیه می کنند تا بتوانند به راحتی بایگانی را انجام بدهند. در زیر می توانید با ویژگی های هر کدام آشنا شوید.

زونکن اداری: زونکن اداری یکی از انواع محبوب و پرطرفدار زونکن است که افراد می توانند آن را برای بخش بایگانی خود تهیه کنند. زونکن اداری مانند هر زونکن دیگری در جنس های پلاستیکی و مقوایی تولید و روانه بازار می شود شما از این زونکن می توانید تا سال ها بدون مشکلی استفاده کنید.

زونکن لبه دار یا زونکن لبه فلزی: زونکن لبه فلزی که به زونکن لبه دار نیز معروف می باشد برای مکان هایی که رطوبت زیاد است گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. چرا که در لبه های آن از فلز استیل ضد زنگ استفاده شده است و از پرونده ی بیماران در برابر رطوبت، له شدن و پاره شدن جلوگیری می کند.

خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان

دسته بندی پرونده ی بیماران در بیمارستان را چگونه انجام بدهیم؟

به کمک چه روش هایی می توان دسته بندی پرونده بیماران را انجام داد! همانطور که می دانید یک بیمارستان بخش های مختلفی دارد پس از نظر بخش می توان آن ها را دسته بندی کرد.

برای مثال یک قفسه را به بخش اطفال، یک قفسه را به بخش گوارش و… اختصاص بدهید تا بتوانید در این صورت انتخاب درستی داشته باشید.

بعد قفسه بندی کردن بخش ها می توانید با توجه به تاریخ مراجعه بیماران یا اسامی آن ها را دسته بندی و در زونکن های مختلف قرار دهید.

بعد از قرار دادن پرونده ها درون زونکن می توانید بر روی لیبیل زونکن اطلاعات موردنیاز را وارد کنید تا هر زمان که خواستید در مدت زمان کمی به آن اطلاعات دسترسی پیدا کنید و نیاز خود را در این زمینه برطرف کنید.

خرید زونکن و استفاده از آن در بیمارستان
خرید بهترین زونکن برای بیمارستان

برای خرید زونکن در کیفیت بالا برای بخش بایگانی بیمارستان ها می توانید خرید خود را از شرکت تک تحریر انجام بدهید. شرکت تک تحریر تولید زونکن را در انواع مختلفی انجام می دهد.

برای دیدن محصولات می توانید از فروشگاه ما دیدن کنید و در ادامه برای سفارش زونکن می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked