اطلاعات مربوط به انواع زونکن

اطلاعات مربوط به انواع زونکن

با زونکن بیشتر آشنا شوید

اگر شما هم جز دسته ای هستید که به دنبال اطلاعات مربوط به انواع زونکن هستید می توانید به خواندن این مقاله به جواب موردنظر خود برسید. زونکن در انواع مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به نیازی که دارید زونکن بخرید. زونکن ها بهترین ابزار برای نگهداری و لوازم بایگانی برگه ها، پرونده ها، اسناد، مدارک و… می باشد.

شما همچنین می توانید برای نگهداری از اسناد خود از زونکن استفاده کنید. برای مثال شما می خواهید پرونده های سال 98 را بایگانی کنید شما می توانید با کمک زونکن این کار را انجام دهید، با خرید زونکن می توانید راحتی را تجربه کنید. اما بهتر است اطلاعت مربوط به انواع زوکن را بدانید.

ویژگی های زونکن

زونکن را می توان پر طرفدارترین محصول هر بایگانی دانست، اگر از حسابداری ببپرسید محبوب ترین وسیله کاری اش چه چیزی می باشد قطعا با کمله زونکن رو به رو خواهید شد.

زونکن خریداران مخصوص به خودش دارد اما این اشتباه است که بگوییم زونکن فقط برای محل کار کاربرد دارد زیرا افراد زیادی در منزل خود برای بایگانی اسناد و مدارک خود از زونکن استفاده می کنند و دست به خرید زونکن می زنند.اطلاعات مربوط به انواع زونکن را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید زیرا زونکن را باید با توجه به سبک زندگی و محیطی که در آن زندگی می کنید خریداری کنید.

اطلاعات مربوط به انواع زونکن را می توانید در این مقاله به دست آورید. زونکن ها می توانند به راحتی در برابر فشار و پارگی از اوراق شما محافظت کنند به همین دلیل افراد برای آن را از اوراق خود محافظت کنند دست به خرید عمده زونکن می زنند.

اطلاعات مربوط به انواع زونکن - شرکت تک تحریر

انواع زونکن

اطلاعات مربوط به انواع زونکن را مطالعه کنید تا بتوانید بهترین خرید زونکن را داشته باشید. زونکن ها در انواع زونکن اداری، زونکن پاپکو، زونکن لبه فلزی، زونکن لبه دار و… تولید می شود و از هر کدام در مکان های مختلفی استفاده می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود دست به خرید زونکن بزنید.

مطالب پیشنهادی:

بایگانی اسناد با زونکن
هر خانه ای به زونکن نیاز دارد

زونکن اداری راهی برای دسترسی سریع تر به اسناد

برای داشتن یک آرشیو منظم و دسته بندی دقیق و دسترسی سریع به اسناد، مدارک و برگه های خود می توانید از زونکن اداری استفاده کنید. ضروری ترین نوع زونکن استفاده از زونکن اداری می باشد. هر اداره ای که دارای بخش بایگانی می باشد می تواند از زونکن استفاده کند. زونکن کمک می کند شما به سریع ترین حالت ممکن به هر برگه ای که خواستید دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید انرژی کمی را برای پیدا کردن برگه مورد نظر خود بگذارید می توانید زونکن اداری بخرید. برای اطلاعات مربوط به انواع زونکن های دیگر با ما همراه باشید.

زونکن اداری همانند زونکن ها دیگر در جنس ها و ابعاد مختلفی تولید می شود و شما می توانید بسته به ابعاد و جنس زونکنی که نیاز دارید خرید زونکن را انجام دهید. همچنین زونکن اداری در رنگ های متنوعی تولید می شود و شما می توانید با تنوع این رنگ ها دسته بندی برگه ها خود را انجام دهید.

اطاعات مربوط به انواع زونکن - زونکن اداری

زونکن لبه فلزی و مشخصات آن

زونکن لبه فلزی  به دلیل این که در لبه های آن از فلز به کار گرفته شد در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم می باشد و این فلز ها کمک میکند تا لبه های زونکن به هیچ عنوان در زمان فشار خم یا له نشود. سایز این زونکن ها A4 می باشد اما در اندازه های دیگر نیزی تولید می شود. روکش زونکن لبه فلزی از جنس کتان می باشد.قفل این نوع زونکن ها از فلز ضد زنگ ساخته شده است.

شما می توانید بدون استرس از این نوع زونکن استفاده کنید. ارتفاع زونکن لبه فلزی 31/5 سانت، عرض آن 28 سانت، عطف آن 7.5 سانت می باشد. اطلاعات مربوط به انواع زونکن را بدانید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین زونکن را در اختیار داشته باشید. این نوع زونکن به دلیل آن روکش آن از کتان می باشد بسیار با کیفیت می باشد.

ویژگی زونکن های تولید شده توسط شرکت تک تحریر

شرکت تک تحریر با سال ها تجربه دست به فروش زونکن با کیفیت زده است اگر شما هم به دنبال زونکن با کیفیت می گردید باید اطلاعات مربوط به انواع زونکن و ویژگی های زونکن هایی که توسط شرکت تک تحریر تولید شده توجه کنید.

تک تحریر از طراحی اگونامیک برای تولید زونکن های خود استفاده می کند، طراحی آرگونامیک به معنی این است که زونکن ها به سلامت شما هیچ ضرری نمی رساند و امکان ندارد در زمان جابه جا کردن و همچنین گذاشتن زونکن سر جای خودش زونکن باعث شود دست شما خراش بر دارد. تک تحریر استاندارد های لازم را در زمان طراحی زونکن هایش به کلی رعایت کرده است.

در همین رابطه بخوانید:

ویژگی های خرید زونکن
ویژگی های زونکن فانتزی
خرید ارزان ترین زونکن اداری

زونکن با کیفیت را از تک تحریر بخرید

به اطلاعات مربوط به انواع زونکن دسترسی پیدا کردید و حال قصد این را دارید که برای بایگانی اسناد و مدارک خود از تک تحریر زونکن خریداری کنید. شما می توانید به راحتی و بدون هیچ استرسی انواع زونکن را از تک تحریر خریداری کنید.

تک تحریر زونکن را در انواع زونکن اداری، زونکن لبه دار، زونکن لبه فلزی و… به فروش می رساند. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید دست به خرید زونکن بزنید، برای اطلاعات بیتشر درباره کیفیت زونکن ها و همچنین استعلام قیمت زونکن برای خرید عمده زونکن با ما در تماس باشید.

Related Posts

3 Comments

 1. کیمیا
  کیمیا
  , 2020-01-31

  مطلب خوبی بود!! مخصوصا اندازه ی خود زونکن ها هم مهمن چون من واسه کتابخونه ی اتاقم گرفتم و جا نمی شدن تو قفسه ها

  Quote
 2. حسنی
  حسنی
  , 2020-02-03

  چقدر خوبه که زونکن طوری طراحی میشه که به سلامت آسیب نمی رسونه برگه ها همیشه دست منو زخمی می کنن 🙁 شما واقعا حرف ندارید!!

  Quote
 3. مصطفی
  مصطفی
  , 2020-02-25

  واقعا اطلاعات مفیدی درباره ی زونکن بود ممنون من خرید زونکن انجام دادم ازتون کیفیتی که میگین رو واقعا داره

  Quote

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked