کاربردهای زونکن

کاربردهای زونکن

کاربردهای زونکن در کجا می باشد؟

این مقاله اختصاص به کاربردهای زونکن داده شده است شما می توانید با خواندن این مطلب با کاربردهای متفاوت زونکن آشنا شوید و در صورت نیاز برای حل مشکلات خود از زونکن استفاده کنید. بیشترین آمار استفاده از زونکن در بخش بایگانی می باشد چرا که در بخش بایگانی تعداد زیادی برگه و اسناد و مدارک وجود دارد و برای محافظت از آن ها باید از زونکن استفاده شود.

البته در زمان های نه چندان دور برای محافظت از برگه ها از پوشه های کاغذی استفاده می شود اما خب این پوشه ها خیلی مقاوم و قابل اعتماد برای نگهداری اسناد و مدارک نبودند چرا که برگه هایی که نگهداری می شود از اهمیت بالایی برخوردار هستند اگر که می خواستند سال ها از آن ها محافظت کنند پوشه گزینه ی خوبی نبود.

به همین دلیل پای خرید زونکن به میان باز شد. زونکن در واقع یک سند بزرگ و مقاوم می باشد که در جنس های مختلفی نیز تولید می شود و شما می توانید آن ها را بر اساس نیاز خود خریداری کنید. پس اولین کاربرد زونکن در بخش بایگانی بود همراه ما باشید تا با دیگر کاربردهای زونکن آشنا بشوید.

کاربردهای زونکن - تک تحریر

زونکن مناسب برای نگهداری جزوه های شما

کاربرد بعدی زونکن که می توان به آن اشاره کرد در خانه است. بله تعجب نکنید زونکن در خانه نیز می تواند برای شما مفید باشد. شما احتمالا در خانه ی خود دانش آموز یا دانشجو دارید که برگه های زیادی دارند که در همه جای خانه پخش شده است و وقتی می خواهید آن ها را جمع کنید می گویند گم می شود.

بله از میان آن تعداد برگه گم شدن یکی از آن ها طبیعی است چرا که پوشه هم جواب گو آن تعداد برگه نیست اما نظرتان درباره ی زونکن اداری چیست؟ زونکن گنجایش این تعداد برگه را ندارد یا نمی تواند از این تعداد برگه محافظت کند.

موردی که باید به آن اشاره کرد این است که زونکن می تواند گنجایش بسیار بالایی داشته باشد و مشکلات شما را حل کند. شاید فرزند شما بگوید نیاز دارد همه ی برگه ها را دسته بندی کند خب نگرانی ندارد.

قیمت زونکن به قدری مناسب می باشد که شما می توانید هر تعداد زونکن که خواستید خریداری کنید و بسته بندی برگه های فرزند خود را با آن انجام بدهید. برای این بایگانی متفاوتی داشته باشید پیشنهاد می کنیم زونکن را در رنگ بندی های متفاوتی خریداری کنید.

مطالب پیشنهادی:

دسته بندی اسناد با زونکن

زونکن محافظ اسناد و مدارک شما

کاربردهای زونکن - زونکن اداری

تبدیل زونکن به آلبوم خاطرات

سومین کاربرد زونکن را در این بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد. احتمالا شما در خانه آلبوم های زیادی از دوران کودکی و نوجوانی خود دارید که برای نگهداری آن ها به مشکل برخورده اید چرا که این آلبوم ها هم سنگین هستند و هم جای زیادی را می گیرند! برای حل مشکل می توانید از زونکن لبه فلزی کمک بگیرید.

زونکن لبه فلزی به دلیل این که در لبه هایش از فلز استفاده شده است می تواند مقاومت بالایی داشته باشد و سال های جای آلبوم خاطرات شما را پر کند. این لبه های فلزی از یک فلز ضد زنگ ساخته شده است که می تواند در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد. شما داخل زونکن می توانید عکس های بیشتری قرار دهید و همچنین نگرانی بابت خراب شدن عکس های خود نداشته باشید.

اگر می خواهید که عکس های شما خاک نگرید آن ها درون کاور شفاف قرار دهید و بر روی زونکن قرار دهید. زونکن می تواند حداقل جای چند آلبوم عکس را بگیرید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که زونکن هزینه بسیار کمی دارد اما شما برای خرید تنها یک آلبوم خاطرات باید هزینه ی زیادی را از این بابت پرداخت کنید.

در همین رابطه بخوانید:

اهمیت استفاده از زونکن در بایگانی

راه های استفاده از زونکن برای دسته بندی مدارک

کاربردهای زونکن - زونکن لبه دار
با وجود زونکن کیف سی دی را دور بیاندازید!

به چهارمین کاربرد زونکن رسیدیم که در این بخش این مورد هم بررسی خواهیم کرد. شما چه تعداد سی دی در منزل دارید که برایان اهمیت دارد همانطور که می دانید سی دی جز لوازمی است که اگر از آن ها نگهداری نشود خیلی زود کارایی خود را از دست می دهند و خ های بدی بر روی بدنه ی آن ها به وجود می آید.

برای این که از این مشکل جلوگیری کنید می توانید با سی دی های خود را در داخل زونکن لبه دار قرار دهید. بدنه ی زونکن بسیار مقاوم است و با له شدن و پرتاب شدن به هیچ عنوان مشکلی برای سی دی های شما به وجود نمی آورد. زونکن می تواند در برابر شکستن یا خش برداشتن سی دی ها از آن ها محافظت کند.

یک زونکن می تواند نیازهای شما را برطرف کند اما به شرطی که زونکنی بخرید که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. یک زونکن باکیفیت می تواند سال ها برای شما دوام داشته باشد اما زونکن بی کیفیت عمر بالایی نخواهد داشت.

سفارش زونکن از شرکت تک تحریر

برای سفارش زونکن می توانید با شرکت تک تحریر در ارتباط باشید و با کیفیت ترین زونکن ها را خریداری کنید. یکی از امکاناتی که شرکت ما در اختیار شما قرار می دهد خرید عمده زونکن می باشد. شما با خرید عمده زونکن می توانید قیمت زونکن را تا حد زیادی پایین بیاورید و در کنار آن باکیفیت ترین زونکن ها را خریداری کنید.

شرکت ما انواع زونکن از جمله زونکن لبه دار ، زونکن لبه فلزی ، زونکن لبه دار و… را تولید می کند. برای سفارش زونکن بر روی لینک زیر کلیک کرده و با ما در ارتباط باشید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked