عوامل موثر در قیمت زونکن اداری

عوامل موثر در قیمت زونکن اداری - تک تحریر

عوامل موثر در قیمت زونکن اداری

با دانستن عوامل موثر در قیمت زونکن اداری می توانید زونکن را با قیمت مناسبی تهیه کنید. همچنین این موضوع را هم میدانید که قیمت زونکن در مدل های مختلف یکی نیست چراکه عواملی وجود دارد و در قیمت آن تاثیر می گذارد.

در بایگانی مدارک اداری زونکن جزئی از رکن اصلی در این امر محسوب می شود و در هنگام خرید باید دقت کافی بکنید تا نتیجه ی خوبی از خریدتان دریافت کنید. در مورد قیمت هم یکسری عوامل هستند که در این زمینه تاثیرگذارند در ادامه باهم آن موارد را خوب بررسی میکنیم پس با ما همراه باشید.

عامل موثر در قیمت زونکن : ابعاد آن

در قیمت نهایی زونکن یکی از اولین عوامل ابعاد است. زونکن در ابعاد و شکل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود و اینکه هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند کاربرد به خصوصی دارند.

به عنوان مثال اگر بخواهید برای بایگانی نقشه ها از زونکن مناسبی استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از زونکن A3 گالینگوری طرح کتان است زیرا سطح خارجی آن دارای روکش PVC با طرح کتان است و رویه ی داخلی آن با طرح ایندکس دار لامینه شده همین ویژگی باعث می شود تا این زونکن از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین برای نگهداری از نقشه های شما کاربرد بسیار مناسبی داشته باشد.

اما اگر خواستید برگه هایی در اندازه های A4 و A5 را بایگانی کنید حتما از زونکن هایی با همان ابعاد استفاده کنید تا برگه ها آسیبی نبینند هرچقدر در این زمینه حساسیت به خرج دهید صد در صد نتیجه ای مناسب دریافت خواهید کرد.

برای خرید زونکن در ابعاد مناسب به اندازه ی برگه هایی که در طول روز استفاده می کنید دقت کنید تا ابعادی را تهیه کنید که به کارتان بیاید نه اینکه زونکن را نتوانید استفاده کنید و یک گوشه بیفتد.

مطالب پیشنهادی :

خرید عمده زونکن و ساماندهی اوراق

دلایل انتخاب زونکن

عامل موثر در قیمت سفارش زونکن : نوع جلد یا روکش

در انتخاب و خرید زونکن اداری به نوع جلد آن دقت کنید چراکه به دلیل استفاده ی مداوم از آن باید نوع جلد بسیار مناسب باشد تا از بین نرود و قسمت داخلی آن معلوم نشود.

جلد آن هم در قیمت زونکن و هم در طول عمرش تاثیر بسزایی می گذارد و باعث می شود کیفیت نهایی آن مشخص گردد هرچقدر نوع جلد مناسب باشد صد در صد طول آن بیشتر خواهد بود.

پس اگر قصد دارید خرید زونکن اداری به بهترین شکل صورت گیرد و شما ضرر نکنید بهترین کار این است از نوع جلد آن و کیفیت بالایش مطمئن شوید تا بتوانید بهترین زونکن را داشته باشید.

بعد از خرید عمده زونکن هم حتما دقت کنید که تمام جلد ها از کیفیت بالایی برخوردارند تا هیچ مشکلی در طول استفاده برای شما پیش نیاید.

عوامل موثر در قیمت زونکن اداری
عامل موثر در قیمت فروش زونکن : مدل حلقه ها

از دیگر عواملی که در قیمت فروش زونکن تاثیرگذار است مدل حلقه ها و جنس آن است. حلقه زونکن در نگهداری از مدارک شما یکی از اصلی ترین موارد است. اگر حلقه ها روان و نرم نباشند در حین استفاده ی طولانی مدت برای باز و بسته کردن خراب می شوند و به اوراقی که داخلش است آسیب می رساند.

اگر حلقه های زونکن اداری به طول کامل چفت نشود نمی توان گفت که مدارک را سالم حفظ کند ممکن است در حین برداشتن زونکن برگه ای از داخل آن بیفتد و شما متوجه آن نشوید.

این امر تقصیر حلقه های زونکن است چراکه نتوانستند کارشان را درست انجام دهند. معمولاً حلقه ها به صورت گرد یا D شکل هستند و بیشتر از این حلقه برای انواع زونکن استفاده می شود.

در نهایت به این نتیجه میرسیم که حلقه ی زونکن در کیفیت و قیمت آن تاثیر بسیار زیادی می گذارد و اینکه در انتخاب آن دقت کافی را به عمل آورید.

پیشنهاد مطالعه :

زونکن چه کمکی به شما می کند ؟

دسته بندی اسناد با خرید زونکن

خرید عمده زونکن با قیمت مناسب و کیفیت بالا

اگر خواستار داشتن کیفیت و کمیت هستید باید به شما بگوییم که تک تحریر به عنوان یک تولید کننده انواع زونکن اداری در طولانی مدت می تواند این مورد را برای شما فراهم کند.

ما برای اینکه شما عزیزان بتوانید از زونکن های خود رضایت کامل داشته باشید و بتوانید در مدت طولانی از آنها استفاده کنید ، انواع زونکن اداری ، زونکن لبه دار ، زونکن لبه فلزی را با کیفیت مرغوب برای شما تولید می کنیم.

اگر در نظر دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید و استعلام قیمت محصول مورد نظرتان را دریافت کنید ، روی دکمه ی زیر کلیک کنید و با تک تحریر تماس بگیرید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked