طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی

طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی چاپ زونکن تبلیغاتی

طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی

معمولا زمانی به طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی نیاز داریم که میخواهیم اسناد را بایگانی کنیم . زونکن ها معمولا به منظور دسته بندی و مرتب کردن اوراق و اسناد اداری استفاده میشوند. زونکن یک پوشه بزرگ و محکم است که از ملزومات اداری مهم به شمار میرود. اما تنها استفاده زونکن برای بایگانی نیست. چاپ زونکن میتواند به منظور استفاده برای معرفی محصولات به جای کاتالوگ به کار برود که به آن زونکن تبلیغاتی میگوییم.

برخی شرکت ها و ادارات رزومه و کاتالوگ خود را به صورت یک پکیج داخل زونکن گردآوری میکنند. به این شکل ارائه همه محصولات با شرح امکانات و نحوه استفاده آنها وجود دارد. با سفارش طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی میتوانید تمام انواع بروشور و کاتالوگ در یک زونکن کلاسه شود.

طراحی زونکن تبلیغاتی علاوه بر زیبایی، امکان اضافه یا کم نمودن محصول را به شما میدهد. اگر بخواهید محصول جدید با مشخصات جدید را به کاتالوگ خود اضافه کنید با باز کردن یک قفل و افزودن چند برگ به راحتی برایتان ممکن است. برعکس این هم امکان دارد و برداشتن یک پروژه یا محصول از کاتالوگ بسیار راحت است.

مطالب پر بازدید : سفارش زونکن اختصاصی

طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی چاپ زونکن اداری

مشخصات یک زونکن تبلیغاتی با کیفیت 

کلاسور ها یا زونکن تبلیغاتی معمولا از جنس مقوا، چوب یا پلاستیک هستند. برای نگهداری کاغذ درون زونکن گیره های فلزی به کار میرود و کاغذها از قیمت پانچ شده به کلاسور وصل میشوند. فاصله سوراخ زونکن استاندارد است و بسته به اندازه کلاسور بین دویست تا پانصد کاغذ را میتوان در آن جا داد.

طراحی زونکن تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های مختلف انجام میگیرد. ابعاد زونکن با عطف 4 سانتیمتر و 7 سانتیمتر بیشتر متداول است. اما سفارش زونکن تبلیغاتی در اندازه های دیگر هم قابل اجرا است.

تمامی زونکن های تبلیغاتی و اختصاصی و … دو قفله یا چهار قفله هستند. قفل ها معمولا یا روی عطف قرار میگیرند یا روی جلد زونکن ها زده میشوند. بر حسب محل قرار گرفتن قفل بین آنها تفاوت وجود دارد. اندازه قفل زونکن نیز متفاوت است و براساس عطف آن تغییر میکند.

داخل زونکن یک آستر دارد که امکان چاپ بر روی آن وجود دارد. برای جلوگیری از بازشدن زونکن و بهم ریختگی کاغذها روکش سلفون روی آن کشیده میشود. طرح روی زونکن میتواند برای زونکن تبلیغاتی یا انواع دیگر آن متناسب با دلخواه مشتری چاپ شود. به این ترتیب امکان چاپ لوگو و نام شرکت هم روی زونکن تبلیغاتی وجود دارد.

با طراحی و چاپ زونکن میتوانید یک بایگانی خاص و ویژه برای شرکت خود داشته باشید. با این کار تمام فایل های تبلیغاتی با نام و برند شرکت در یک دسته بندی مرتب برای شما وجود دارند. و از یک اتحاد و زیبایی خاص بهره مند هستند.

مطالب پر بازدید : زونکن چه کاربردی دارد؟

طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی چاپ زونکن لبه فلزی

مزایای چاپ یک زونکن تبلیغاتی چیست ؟ 

زمانیکه اقدام میکنید تا زونکن تبلیغاتی برای شما طراحی و چاپ شود؛ حتما قصد دارید تا از آن در نمایشگاه یا نزد مشتری استفاده کنید. چاپ یک زونکن به شما این امکان را میدهد تا تمام فولدرهای تبلیغاتی را یکجا همراه داشته باشید. البته به صورت ویژه و اختصاصی برای شرکت و برند خودتان خواهد بوذ. زونکن تبلیغاتی حاوی لوگو و نام شرکت شما به همراه مجموعه محصولات شماست. میتوان زونکن تبلیغاتی را نماینده شرکت و برند شما نزد مشتری دانست. پس باید به دنبال یک زونکن با کیفیت با چاپ خوب باشد. این کیفیت در طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی نشان دهنده کیفیت و هویت سازمانی شماست.

مطالب پر بازدید : آشنایی با انواع زونکن

طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی

چاپ زونکن تبلیغاتی خود را به ما بسپارید!

همانطور که پیش از این گفتیم طراحی و چاپ زونکن تبلیغاتی به قصد نگهداری انواع محصولات تبلیغاتی شما انجام میگیرد. پی در نظر داشته باشید زونکن باید محکم و باکیفیت باشد. چاپخانه تک تحریر مجرب و با سابقه در زمینه چاپ انواع زونکن فانتزی، زونکن کامپیوتری، جامجله ای و … می باشد. میتوانید از طریق لینک زیر محصولات ما را ببینید و برای سفارش با ما در تماس باشید. همکاران ما در تک تحریر آماده پذیرش سفارشات شما برای چاپ زونکن هستند.

Related Posts

2 Comments

 1. کیانا
  کیانا
  , 2020-01-04

  مرسی از مطلب مفیدتون

  Quote
 2. صالحی
  صالحی
  , 2020-04-12

  چه جالب ما هم خوبه به جای کاتالوگ بدیم برامون زونکن سفارشی چاپ کنن.

  Quote

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked