زونکن

زونکن تک تحریر-سفارش عمده زونکن

کاربردهای زونکن

زونکن تک تحریر یا کلاسور یک نوع پرونده یا پوشه محکم و بزرگی است که از جنس های مختلف از جمله مقوا ، چوب یا پلاستیک ساخته می شود که حلقه های قفل آن برگه های را داخل خود نگه می دارد و به بیان ساده تر بایگانی می کند. کلاسور ها گنجایش های متفاوتی دارند مثلا ممکن است یک زونکن 600 برگه یا حتی بیشتر درون خود جای دهد ولی زونکن دیگر فقط 200 برگه.

انواع کاربرد زونکن شامل موارد زونکن اداری ، زونکن مخصوص بایگانی و … می باشد. بستگی به نوع نیاز شما دارد که زونکن در چه اندازه ای و چه گنجایشی باشد.

بهترین مارک ها برای خرید زونکن چیست؟

تولید کننده زونکن تحریر با بیش از 30 سال سابقه در این زمینه توانسته بهترین انواع زونکن را تولید کند. زونکن تک تحریر از کیفیت گرفته تا ظاهر آن در بین مشتریان زبانزد شده است این مدل زونکن بسیار قدیمی است که به هرکس بگویید زونکن تک تحریر فقط از کیفیت بالای آن برای شما بازگو می کند.

البته در کنار زونکن تک تحریر زونکن پاپکو هم مارک نسبتاً معروفی است.

البته مارک های دیگری از جمله پومر ، متالیز هم در بازار موجود است که شما می توانید با حسن سلیقه ی خود تک تحریر که دارای سالها سابقه است و هر لوازم تحریری که بروید شما را برای خرید کلاسور تک تحریر تشویق می کنند. زیرا شما می خواهید رونکن یا کلاسوری تهیه کنید که سالهای سال برایتان کار کند و سریع خراب نشود یا روکش آن از بین نرود پس زونکن با مارک تک تحریر برای اداره ها که مصرف بیشتری دارند می تواند مورد مناسبی باشد. پس برای خرید زونکن بهتر است بهترین مارک را انتخاب کنید.

خرید عمده زونکن تک تحریر-تک تحریر

انواع زونکن را بهتر بشناسید !

👈 زونکن لبه فلزی

👈 زونکن لبه دار

👈 زونکن تیگل دار

👈 زونکن گالینگوری

👈 زونکن فانتزی

و … است.

برای انتخاب و سفارش زونکن مورد نظر می توانید به قسمت فروشگاه تک تحریر مراجعه کنید و مطابق نیازتان سفارش دهید همچنین می توانید از زونکن های سفارشی تک تحریر برای درج لوگو ، عکس یا مشخصات خاصی از کسب و کارتان استفاده کنید.

زونکن لبه فلزی تک تحریر
زونکن لبه فلزی

یکی از انواع زونکن ها، زونکن لبه فلزی از جمله زونکن های پرطرفدار در بازار است. دلیل محبوبیت این مدل زونکن این است که در برابر ضربه ها و استفاده ی زیاد مقاومت بسیار بالایی دارد که می توانید سالهای سال از آن استفاده کنید.

اصولا تعداد رنگ های زونکن لبه فلزی دارای 18 رنگ مختلف است. و بعضی از آنها دارای روکش پی وی سی و یا لامینه شده هستند که مقاومت آن را زیاد می کند، در اندازه های مختلف ارائه می گردد.

زونکن تیگل دار

زونکن تیگل دار دارای زبانه ایست که سطح خروجی زونکن را به حلقه های قفل متصل می کند تا به مرور زمان و استفاده مداوم از آن بدنه از قفل جدا نگردد. در برخی از زونکن ها از این قابلیت استفاده شده و نقش بسیار مهمی در میزان کاربرد زونکن دارد.

زونکن تیگل دار اصولا در 18 رنگ متنوع تولید می گردد دارای اندازه های مختلف و روکش های متفاوتی است که می تواند برحسب نیاز خود خرید عمده زونکن از تک تحریر را انجام دهید.

زونکن تیگل دار-تک تحریر
زونکن گالینگوری تک تحریر
زونکن گالینگوری

زونکن گالینگوری از مقوای گالینگوری ساخته شده است که از مقاومت بالایی برخوردار است و از ویژگی دیگری زونکن گالینگوری می توان به روکش های متفاوت آن ، اندازه های مختلف ، 18 رنگ متنوع اشاره کرد. برای سفارش هر مدل زونکن می توانید با تک تحریر در تماس باشید.

 زونکن فانتزی

زونکن فانتزی  به صورت سه گوش ، لبه دار ،  باکس ایستاده ، آویز میباشد. دارای 18 رنگ مختلف و روکش های متفاوت است. مدل آویز زونکن فانتزی در بین مشتریان بسیار محبوب است. شماهم برای خرید عمده زونکن با کیفیت با ما در ارتباط باشید.

زونکن فانتزی تک تحریر

خرید عمده زونکن از تک تحریر 

برای خرید زونکن ، خرید عمده زونکن ، زونکن اداری و … با کیفیت و قیمت مناسب می توانید با تک تحریر در ارتباط باشید.

تک تحریر به شما انواع زونکن لبه فلزی ، زونکن لبه دار و … را به شما با قیمت مناسب عرضه می کند کافیست برای سفارش محصول مورد نظر کلیک کنید.

محصولات زونکن تک تحریر
New
زونکن A4 گالینگوری تیگل دار 75 میلی متر A1101 , ,

رنگهای محصولات : مشکی – سرمه ای – آبی – قرمز – سبز – زرد – نارنجی – طوسی – طوسی روشن – آبی آسمانی – سبز روشن – زرشکی – صورتی – بنفش – یاسی – قهوه ای – سفید – فسفری

Learn More
مقایسه
New
زونکن A4 گالینگوری تیگل دار 50 میلی متر A1102 , ,

رنگهای محصولات : مشکی – سرمه ای – آبی – قرمز – سبز – زرد – نارنجی – طوسی – طوسی روشن – آبی آسمانی – سبز روشن – زرشکی – صورتی – بنفش – یاسی – قهوه ای – سفید – فسفری

Learn More
مقایسه
New
زونکن A5 گالینگوری تیگل دار A1103 , ,

رنگهای محصولات : مشکی – سرمه ای – آبی – قرمز – سبز – زرد – نارنجی – طوسی – طوسی روشن – آبی آسمانی – سبز روشن – زرشکی – صورتی – بنفش – یاسی – قهوه ای – سفید – فسفری

Learn More
مقایسه