آشنایی با انواع زونکن تک تحریر

آشنایی با انواع زونکن تک تحریر

آشنایی با انواع زونکن تک تحریر و کاربردهای آن

آشنایی با انواع زونکن تک تحریر به آن دسته از افرادی که در طول روز با بسیاری از کاغذ ها و برگه ها اداری و مدارک سر و کار دارند کمک می کند تا بتوانند با روش بسیار راحت و هزینه ی کم بایگانی اسناد و مدارک را انجام دهند و نگرانی که بابت از بین رفتن برگه ها دارند به طور کل فراموششان شود.

با خرید زونکن مناسب و کیفیت مرغوب از تولید کننده به راحتی می توان گفت که شما تا سال های طولانی می توانید بایگانی اسناد و مدارک را بدون اینکه اشکالی برای اجزای مختلف زونکن پیش بیاید انجام دهید.

پیشنهاد ما به شما این است که از زونکن تک تحریر که بسیاری از شما در زمان های قدیم با نام آن آشنا هستید ، استفاده کنید تا بتوانید از وجود آن بهره مند شوید و به راحتی بایگانی اسناد و مدارک را انجام دهید.

در این مقاله به شما کمک میکنیم تا آشنایی بیشتری با انواع زونکن تک تحریر پیدا کنید و انتخابیتان در این زمینه هم راحت تر خواهد بود چراکه با آشنایی که دارید به راحتی می توانید از زونکن مورد نظرتان هر تعدادی که خواستید را سفارش دهید.

خرید عمده زونکن برای اداره ها و شرکت ها بسیار مناسب است دلیلش را هم مطمئناً می دانید اما برای برخی از افراد که مطلع نیستند می گوییم که وقتی به تعداد زیادی زونکن تهیه کنید می توانید هر لحظه که احتیاج داشتید در دسترستان باشید و نیازی نباشد هر لحظه به فکر سفارش دادن باشید و اینکه در هزینه های شرکت هم صرفه جویی خواهید کرد چراکه یک بار هزینه میکنید و برای مدت طولانی به تعداد زیادی در دسترستان هست.

با کاربرد زونکن اداری آشنایی دارید؟

همانطور که میدانید زونکن در بایگانی کردن اسناد و مدارک بسیار مهم اهمیت زیادی دارد و امروزه هم تکنولوژی پیشرفته شده است بازهم در شرکت ها وجود زونکن را شما مشاهده می کنید و میبینید که از این روش برای نگهداری اسناد استفاده می کنند.

تنها دلیلی که زونکن اداری بهترین روش برای باگانی اسناد استفاده یم شود این است که شما مطمئن هستید که هر لحظه که اراده کنید می توانید اسناد مورد نظرتان را مشاهده و بررسی کنید اما اگر از روش های مدرن برای باگانی استفاده کنید معلوم نیست که هر لحظه برای سیستم ها چه اتفاقی بیفتد و آن ها از بین بروند.

همچنین شما با استفاده از  لیبل هایی که کناره ی زونکن وجود دارد می توانید به راحتی اوراق را دسته بندی کنید و برای یافتن آن ها زمان طولانی صرف نکنید و اینکه می توانید یک دسته بندی منظم برای اسناد و مدارکتان در نظر بگیرید.

همچنین قفل ها و حلقه هایی که زونکن دارد این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به خوبی بایگانی و آرشیو کردن برگه های مورد نظرتان را انجام دهید و اینکه لازم نیست نگرانی بابت گم شدن برگه ها داشته باشید.

اگر هم نگران این هستید که با پانچ کردن اوراق مهمتان اعتبار آن ها از دست می رود می توانید با قرار دادن آن ها داخل کاور های پلاستیکی و قرار دادن آن ها داخل زونکن برگه های مهمتان را مثل روز اول صحیح و سالم بایگانی کنید بنابراین برگه های شما هیچ آسیبی نمی بیند و شما می توانید در مدت طولانی نگهداری کنید.

مطالب پیشنهادی : 

انتخاب زونکن مناسب برای کسب و کار

خرید زونکن اداری در کیفیت بالا

آشنایی با انواع زونکن تک تحریر - زونکن اداری

نگرانی بابت استفاده ی مداوم از زونکن نداشته باشید!

در متن بالا به این موضوع اشاره کردیم که می توانید بدون اینکه برگه ها را پانج کنید از کاور استفاده کنید و آن را داخل رونکن قرار دهید تا بتوانید به راحتی اسناد و مدارکتان را مثل روز اولش نگهداری کنید.

اگر نگران این هستید که با استفاده ی مداوم از زونکن ممکن است قفل آن ایراد پیدا کند و هرز شود به شما پیشنهاد میکنیم که در خرید زونکن مورد نظرتان و تولید کننده ای که انتخاب میکنید دقت کنید تا این مشکل برای شما پیش نیاید.

بنابراین شما با خرید زونکن مناسب به راحتی می توانید این اطمینان را داشته باشید که پس از بارها باز و بسته کردن قفل زونکن و استفاده ی مداوم از آن هیچ مشکلی اعم از : خراب شدن قفل ، از بین رفتن روکش آن ، شل شدن و .. برایش نمی افتد.

این را هم در نظر داشته باشید که زونکن در انواع و اقسام مختلفی وجود دارد که شما بر حسب نیازتان باید جنس ، رنگ ، اندازه ی آن را انتخاب کنید که کاربردهای آن براساس انتخاب شما ممکن است متغیر شود. به همین دلیل ممکن است انتخاب برای شما سخت شود و سردرگم شوید.

در ادامه شما را با برخی از محصولات تک تحریر آشنا میکنیم تا بتوانید به راحتی در این زمینه تصمیم گیری کنید.

زونکن فانتزی تیگل دار 75 میلی متر

زونکن فانتزی تیگل دار 75 میلی متر یک زونکن بسیار فوق العاده برای افرادی است که تعداد زیادی برگه روزانه برای بایگانی دارند و قصد دارند با استفاده از زونکن برگه های خود را بایگانی کنند.

75 میلی متر بودن این زونکن و ارتفاع 32 سانتی متر آن به شما این امکان را می دهد که برگه هایی که در اندازه ی A4 هستند را به راحتی بایگانی کنید و قفل فولادی که دارد باعث می شود برگه های بسیار زیادی را در خود جای دهد و روکش سلفون دار آن باعث می شود تا در برابر رطوبت ، میکروب ، گرد و غبار مقاومت بالایی داشته باشد و اسناد و مدارک شما بدون اینکه برایشان مشکلی پیش بیاید در زونکن بایگانی شوند.

تیگل و حلقه ی انگشتی هم که دارد باعث می شود تا شما به راحتی بتوانید زونکن را جابجا کنید و آن را از قفسه ی بایگانی بیرون بکشید بدون اینکه صدمه ای به زونکن برسد و کار شما هم برای بیرون کشیدن و جابجا کردن زونکن اداری راحت تر خواهد شد.

همچنین با وجود 8 رنگ بسیار زیبا و متنوع هم دستتان باز است تا با سلیقه ی خودتان رنگ هایی که دوست دارید را انتخاب کنید.

New
زونکن فانتزی تیگل دار 75 میلی متر A1201فروشنده : تک تحریر | تولید کننده انواع زونکن اداری
زونکن فانتزی تیگل دار 75 میلی متر A1201 , ,

رنگهای محصول: مشکی – آبی – قرمز – زرد – نارنجی – طوسی – سفید – سبز

انواع زونکن را مستقیم از تولید کننده بخرید!

Learn More
مقایسه

زونکن کامپیوتری A3

زونکن کامپیوتری A3 برای شرکت های معماری و نقشه کشی که با نقشه ها سر و کار دارند و باید آن را بایگانی و دسته بندی کنند تا بتوانند از آن ها استفاده کنند می تواند بسیار مناسب باشد چون اندازه ی آن باعث می شود تا بتوانید به راحتی نقشه ها را بدون اینکه تا کنید بایگانی نمایید.

همچنین لیبلی که در کنارش دارد کارتا را برای آرشیو کردن نقشه ها بسیار راحت می کند و اینکه هر زمان که بخواهید می توانید به راحتی دسترسی به برگه ی مورد نظرتان داشته باشید.

همچنین روکش پی وی سی که برای این مدل زونکن به کار رفته است باعث می شود تا هیچ صدمه ای در اثر استفاده ی مداوم به آن نرسد و قفل فولادی آن هم بر اثر استفاده ی مداوم هیچ مشکلی پیدا نخواهد کرد.

دو رنگ بسیار کلاسیک هم که دارد باعث می شود تا شما بتوانید در اتاق بایگانی یک هارمونی رنگی بسیار جذابی ایجاد کنید رنگ هایی که برای این زونکن کاربردی در نظر گرفته شده است شامل رنگ های مشکلی و آبی است.

New
زونکن کامپیوتری (A3) گالینگوری طرح کتان A2101فروشنده : تک تحریر | تولید کننده انواع زونکن اداری
زونکن کامپیوتری (A3) گالینگوری طرح کتان A2101 ,

زونکن کامپیوتری (A3) گالینگوری طرح کتان A2101   سطح خارجی با روکش PVC طرح کتان و رویه داخلی لامینه شده با طرح ایندکس دار. قفل فولادی خارجی طرح شطرنجی حلقه انگشتی به ابعاد 32*44 عرضه شده در رنگ مشکی و آبی

Learn More
مقایسه

زونکن A5 طرح کتان

زونکن A5 گالینگوری ساده برای نگهداری و بایگانی برگه هایی که در اندازه ی A5 و B5 هستند بسیار مناسب است و شما مب توانید به راحتی برگه هایی که رد اندازه های بزرگ هستند را از برگه هایی که سایز کوچکتری دارند جداسازی کنید.

میزان برگه هایی که در این زونکن جای می گیرد بسیار زیادی است و از 500 عدد به بالا است و روکش PVC  طرح کتان آن باعث می شود تا در برابر عواملی مثل رطوبت ، نفوذ گرد و خاک جلوگیری شود و جنس قفل آن فولادی و ضد زنگ است و هیچ مشکلی با استفاده تعداد بالا پیش نمی آید.

همچنین 18 رنگ بسیار متنوع آن باعث می شود تا شما بتوانید از هر رنگی که مد نظر دارید و هارمونی رنگی با اتاق بایگانی ایجاد می کند استفاده کنید یا اینکه همه یرنگ های آن را سفارش دهید و یک اتاق بایگانی جذاب درست کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید : 

زونکن به چه کار می آید؟

مزایای خرید زونکن

New
زونکن A5 گالینگوری ساده A1106فروشنده : تک تحریر | تولید کننده انواع زونکن اداری
زونکن A5 گالینگوری ساده A1106 , ,

رنگهای محصولات : مشکی – سرمه ای – آبی – قرمز – سبز – زرد – نارنجی – طوسی – طوسی روشن – آبی آسمانی – سبز روشن – زرشکی – صورتی – بنفش – یاسی – قهوه ای – سفید – فسفری

Learn More
مقایسه
بعد از آشنایی با انواع زونکن تک تحریر وقت آن رسیده که سفارش دهید!

بعد از آشنایی با برخی از انواع زونکن وقت آن رسیده که برای باگانی اوراق و اسناد مهمتان با ما در اربتاط باشید و هر نوعی که خواستید با هر تعدادی سفارش دهید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم تا خرید عمده زونکن را انجام دهید تا هر زمان که نیاز به زونکن داشتید در دسترستان باشد و نیازی نباشد دوباره سفارش دهید و هزینه کنید.

برای سفارش زونکن اداری در هر مدلی که خواستید حتی با طرح های سفارش مورد نظرتان می توانید تولید کننده انواع زونکن تک تحریر در ارتباط باشید ما با سابقه ی طولانی که داریم به شما بهترین رونکن ها را ارائه می دهیم.

Related Posts

پاسخی بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked